Drukarnia Graffiti — zaufany partner biznesowy branży Automotive i AGD/RTV

Etykiety produktowe, karty gwarancyjne i instrukcje powinny w klarowny sposób przekazywać zawarte w nich informacje na temat działania sprzętu z branży Automotive oraz AGD/RTV. Dlaczego warto zaufać w tej kwestii specjalistom? Zapraszamy do lektury.

Drukarnia Graffiti — znamy się na sitodruku!

Drukarnia Graffiti istnieje na rynku od 2001 roku i w tym czasie zdobyła szerokie grono zadowolonych klientów. Wszystkie realizowane przez nas zamówienia cechuje niezwykła precyzja, dbałość o detale oraz dostosowywanie się do indywidualnych potrzeb zamawiającego. 

Specjalizujemy się w stosowaniu druku sitowego. Produkujemy elementy estetyczne dla branży Automotive i AGD/RTV. Należą do nich między innymi: 

 • etykiety i oznaczenia,
 • płyty oraz panele czołowe,
 • oraz dodatkowo wydruki na dowolnie wybranej gramaturze papieru, np. instrukcje obsługi, ulotki informacyjne czy karty gwarancyjne.

Staramy się niwelować wpływ naszych działań na środowisko poprzez odpowiedzialne zarządzanie odpadami. Ponadto posiadamy certyfikat Tauron EKO BIZNES. 

Co zapewniamy naszym klientom?

Oto największe zalety ze współpracy z Drukarnią Graffiti

 • dzięki nowej technologii jesteśmy w stanie błyskawicznie realizować Twoje zamówienie i jednocześnie uzyskać bardzo wysoką jakość wydruku;
 • oferujemy rzetelną i profesjonalną obsługę na każdym etapie Twojego projektu;
 • zachowujemy ciągłość łańcucha dostaw; 
 • sitodruk jest wytrzymały na czynniki zewnętrzne takie jak: wilgoć, promienie UV, niskie temperatury;

Dokładnie opracujemy każdy projekt, dbając przy tym o zadowolenie klienta z efektów wizualnych, jakościowych oraz technicznych. 

Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami, które cenią i chętnie polecają nasze usługi. Korzystamy z rozwiązań, które są zaawansowane technologicznie, dzięki czemu realizujemy Politykę Jakości. Podstawą naszych zasad jest na bieżąco aktualizowany system Zarządzania Jakością, zgodny z wymogami normy PN-EN ISO 9001:2015

Ponadto posiadamy certyfikat FSC, co oznacza, że korzystamy wyłącznie z papieru pochodzącego z certyfikowanych źródeł, pozyskanego w sposób odpowiedzialny, z poszanowaniem przyrody.

Płyty czołowe, panele frontowe i etykiety 

Etykiety produktowe na warstwie samoprzylepnej sprawdzają się w dowolnej branży: spożywczej, Automotive, elektronicznej, AGD czy farmacji. Zawierają podstawowe informacje pozwalające na identyfikacje produktu. Zawierają:

 • nazwę producenta;
 • dokładny skład produktu;
 • logo;
 • kod kreskowy;
 • kod QR.

Produkowane przez nas etykiety mogą uwzględniać dodatkowe elementy na specjalne zamówienie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz dostępowi do nowoczesnych maszyn realizujemy między innymi projekty wysokonakładowe. 

Kolejnym ważnym oznakowaniem są etykiety energetyczne w skali od „od A do G”, ale również kodu QR, piktogramów, zużycie energii w kWh oraz klasy efektywności energetycznej. Ich celem jest zwiększenie świadomości klientów na temat zużywania energii elektrycznej konkretnych produktów. 

Klarowne oznaczenia palet i pojemników pomagają nie tylko zachować porządek w magazynie, ale również szybko odnaleźć potrzebne materiały. Mogą mieć formę np. trwałych samoprzylepnych etykiet z unikatowym numerem, co pozwoli zautomatyzować procesy w przedsiębiorstwie.
Jeżeli jesteś zainteresowany jednym z tych rozwiązań, zapraszamy do przejrzenia oferty: druk etykiet i oznaczeń oraz płyty czołowe i panele kontrolne 

Przeczytaj również