Kilka słów na temat lodówki

Najważniejsze parametry lodówki:

– Klasa energetyczna: E
– No Frost
– Poziom hałasu: 37 dB
– Wymiary (wys.x szerk. x gł.): 190 x 75 x 83,5 cm
– Kolor: srebrny – stal nierdzewna
– Sterowanie: elektroniczne
– Wyświetlacz: LED
– Liczba termostatów: 2
– Roczne zużycie energii: 290kWh
– Liczba półek: 4
– Szybkie chłodzenie: Tak
– Wyposażenie: 4 półki szklane, 2 półki na butelki, 2 półki w drzwiach, 1 szuflada świeżości, 2 dolne szuflady na warzywa i owoce
– Waga: 80 kg

Technologia FreshSense: idealne warunki przechowywania

Dzięki użytej technologii FreshSense, produkty przechowywane w zamrażarce zachowują swoje właściwości oraz idealną konsystencję. Żywność nie jest ani za twarda ani za miękka oraz zachowują swoją świeżość i zapach. Lodówka zaopatrzona jest w czujniki, które stale dostosowują temperaturę na zewnątrz i wewnątrz chłodziarki i zamrażarki.

Ochrona produktów przed rozmrożeniem

Podczas wkładania produktów do zamrażarki zmienia się temperatura w jej wnętrzu. To w rezultacie prowadzi do rozmrożenia i utraty smaku przechowywanej żywności. Funkcja SuperFrost utrzymuje prawidłowy poziom temperatury nowych produktów oraz zabezpiecza pozostałe, które już znajdują się w zamrażarce. Urządzenie automatycznie optymalizuje temperaturę i przełącza się na normalny tryb pracy. Zapobiega to w ten sposób stratom energii. Zamrożone produkty zachowują swoje właściwości i smak na dłużej.

Szuflada DoubleBox, w której pomieścisz więcej

Szuflada DoubleBox bardzo dobrze sprawdzi się dla miłośników warzyw i owoców. Zmieścisz w niej większe takie jak: główka sałaty, brokuł, czy kalafior.

System ExtraAirflow: równomierne rozprowadzanie powietrza

Zależy Ci na długotrwałej świeżości Twojej żywności? System ExtraAirflow równomiernie rozprowadza zimne powietrze na wszystkich poziomach chłodzenia i zamrażania. System wspomagany jest wentylatorem, który delikatnie rozprasza powietrze, co skraca w ten sposób czas chłodzenia.

Oświetlenie LED: lepsze spojrzenie na zawartość chłodziarki

Diody LED równomiernie rozkładają światło we wnętrzu chłodziarki. Dzięki temu możesz cieszyć się sprawnym oświetleniem przez długi czas. Zapewnia to mniejsze zużycie prądu od zwykłych żarówek.

Dane eksploatacyjne

– Klasa efektywności energetycznej: E
– Emisja hałasu: 37 dB
– Zużycie energii: 290kWh/rok
– Pojemność całkowita: 280 l
– Poziom hałasu: 37 dB

Komfort użytkowania:

– NoFrost
– Oświetlenie LED- nowa koncepcja oświetlenia
– System ExtraAirflow: skróć swój czas chłodzenia